E-Posta Pazarlaması

Markaların, en sık kullandığı dijital pazarlama hizmetlerinden biri olan “E-Mail Marketing” istenilen hedef kitleye en kolay ulaşımı ve geri dönüşümü sağlayan pazarlama yöntemlerinden biridir.

E-Posta Pazarlama:

Doğru zamanda, doğru kitleye, faydalı içeriği gönderirseniz  markanızı müşterilerinize  hatırlatır aynı zamanda  aranızdaki  bağı güçlendirerek, müşteri sadakati sağlayabilirsiniz.

Ayrıca; mailing sistemi  marka & ürünleriniz için feedback (geri bildirim) almanıza da yardımcı olur. E-Mail Marketing çalışmalarında ilgi çekici ve responsive (tüm ekranlara uyumlu) mailing tasarımları ile tıklanma oranlarınızı  arttırarak web sitesi trafiğinizi yükseltebilirsiniz.

Fikirbuzz olarak pazarlama planlarının profesyonel takibi ve operasyonel kabiliyetimizi arttırmak için süreçleri otomasyon destekli olarak sürdürüyoruz. Bu sayede detaylı analiz ve raporlama yaparak, bütçenizi maksimum verimle kullanabiliyoruz.

Marka bilinirliğinizin ve satışlarınızın artmasını istiyorsanız profesyonel ekibimizle yandaki formu doldurarak iletişime geçebilirsiniz.

TEBRİKLER!

Dijitale ilk adımı attınız ☺
Müşteri Temsilcimiz en kısa zamanda size eşlik edecek.