Sosyal Medya Raporlama

Markanızın sosyal medya faaliyetlerini doğru anlamak ve optimize etmek önemlidir. Kalıcı ve etkin bir sosyal medya yönetiminin olmazsa olmazlarından biride analiz ve raporlama süreçleridir. Güncel verileri takip ederek gelecek için doğru stratejiler geliştirebilirsiniz.

Sosyal medya hesaplarında gerçekleştirdiğiniz bütün işlemleri (içerik yönetimi, reklam, kampanya,  monitoring) belirli aralıklarla incelemelisiniz. Eksiklerinizi ve sektördeki yerinizi görebilmeniz, markanız için kalıcı çözümlerin kapısını açacaktır.

Raporlar sayesinde markanızın sosyal medya ve rakiplerle olan performans karşılaştırmanızı detaylı olarak inceleyebilir,daha sonra yapacağınız aksiyonlara ışık tutabilirsiniz.

İzlemeniz gereken bazı sosyal medya raporları;

Ajans olarak bizler markalarımıza ilgili raporları hazırlamak için bir çok özel tools ve en önemlisi bu süreçler için son derece kabiliyetli otomasyon programları kullanıyoruz.

Markanız hakkında sosyal medyada neler konuşuluğunu öğrenmek için, yandaki formu doldurarak raporlama ekibimizden destek alabilirsiniz.

TEBRİKLER!

Dijitale ilk adımı attınız ☺
Müşteri Temsilcimiz en kısa zamanda size eşlik edecek.