Rakip Analizi

Rakip analizi, markanızın pazarlama süreçlerinin önemli bir parçasıdır. Rakipleriniz hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için sosyal medya monitoring hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Müşterilerin rakip ürünlere bakış açısı, müşteri memnuniyetleri, doğrudan rakip marka ve rakip ürün ile ilgili yorumlar vb. durumları inceleyerek daha iyi bir sosyal medya iletişim stratejisi geliştirebilirsiniz.

Rakip analizi sayesinde rakiplerinizin  eksiklerini görebilir ve bu eksikleri baz alarak müşterilerinize daha iyi bir hizmet verebilirsiniz.

Ayrıca; markalarınızın ve rakiplerinizin sosyal medya hesaplarını karşılaştırabilirsiniz. Takipçi sayısı, takipçi büyümesi, 1000 takipçi başına düşen etkileşim oranları gibi detaylı karşılaştırmalı grafiklere ulaşabilirsiniz.

Çoğu marka dijital ortamda yerini aldı ve bu alanda sürekli kendini geliştirmeye devam ediyor. Siz de rakiplerinize göre hangi noktada olduğunuzu bilmelisiniz. Dijital kanallarda akitf olarak faaliyet sürdüyor ve belli planlar yapıyorsanız,  rakip analizi ve takibi, markanıza büyük avantajlar sağlayacaktır.

Bu konuda profesyonel destek almak için yandaki iletişim formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

TEBRİKLER!

Dijitale ilk adımı attınız ☺
Müşteri Temsilcimiz en kısa zamanda size eşlik edecek.