Monitoring Raporlama

Sosyal medya kanallarınıza gelen yorumları, mentionları, doğrudan mesajları ve belirlenen anahtar kelimeler üzerinden gelen tüm verileri içeren raporlar markanız için son derece önemlidir.

Belirli dönemlerde raporlanan veriler, doğru yorumlandığında markanın dijital kanallardaki yeni dönem stratejileri üzerine oldukça fikir verici olur. Eldeki verileri analiz ederek yeni dönemlerde sürdürülebilir sosyal medya iletişim stratejileri kurgulanır.

Sosyal medya monitoring raporlarının duygusal analizi de son derece önemlidir, pozitif/negatif, sikayet/istek soru vb. konularda dil ve ton gibi kırılımlara ayrılmış veriler stratejik olarak son derece öneme sahiptir.

Müşteri ilişkileri yönetimi, şikayet yönetiminin dışında reklam ve kampanyalarınızın sonuçlarını analiz etmek için monitoring raporlarını kullanabilirsiniz.

Rapor Örnekleri;

Amaçladığınız hedefler doğrultusunda, raporlama metriklerini kullanarak gerekli analizler yapmak ve bu konuda uzman bir ekipten destek almak istiyorsanız, yandaki iletişim formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

TEBRİKLER!

Dijitale ilk adımı attınız ☺
Müşteri Temsilcimiz en kısa zamanda size eşlik edecek.