Konuşma

Sosyal medya monitoring sürecinin iyi yönetilmesi, sosyal ağlarda etkili planlar yapılmasına katkıda bulunur. Bununla birlikte markanız yada sektörünüzle ilgili konuşmaları takip ederek, kullanıcılarla konuşma başlatabilir yada mevcut bir konuşmaya dahil olarak marka algınızı da doğru yönetebilirsiniz.

Kullanıcılarla daha yakın iletişim kurarak samimiyeti ve  şeffaflığı ön plana çıkarmak her zaman olumlu sonuçlar vermektedir. Markanızın, ürün/hizmetle alakalı sektörün uzmanı olduğu algısını konuyla ilgili konuşma başlatarak yada mevcut konuşmalara dahil olarak kanıtlayabilirsiniz. Bu durum marka algınızın yükseltmesine  faydalı olacaktır.

Ayrıca, markanızın sosyal medya üzerinden yapmış olduğu kampanya ve diğer reklamlarının sonuçlarını izlemek, yapılan kampanyanın olumlu yada olumsuz etkileri hakkında fikir verecektir.

Potansiyel müşterilerinizin markanız hakkında neler konuştuğu, sizinle ilgili  paylaşım eğilimlerini bilmek ve onlarla iletişime geçmek pazarlama stratejniz açısından son derece önemlidir. Bu bilgi aslında markanızın kullanıcılar ve müşterilerinizin gözünde nasıl konumlandığınında ölçütüdür.

Markanızla ilgili sosyal medyada algı yönetimi yapmak ve markanız hakkında konuşulanları takip etmek isterseniz, yandaki iletişim formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

TEBRİKLER!

Dijitale ilk adımı attınız ☺
Müşteri Temsilcimiz en kısa zamanda size eşlik edecek.