Dinleme

Sosyal medya dinleme hizmeti, markanızı ve sektörünüzü dijital mecralarda ayrıntılı olarak takip etmenizi ve yönetmenizi sağlar. Kullanıcılar marka adını vermeden de sizden bahsedebilirler,  marka ismi kullanılarak yada belli anahtar kelimelerle yapılan bu yorumlar ancak profesyonel monitoring araçları ile takip edilebilir.

Rakip  neler yapıyor, müşterilerin hizmetlerimize bakış açısı nedir?

Marka olarak ürün ve hizmetlerimizi geliştirmek için bizzat müşteriden alınan tavsiyeler çok önemlidir. Bu geri bildirimler marka olarak sektördeki yeriniz ve tüketicinin eğilimleri hakkında bilgi verir.  Özellikle sektörünüz sürekli olarak değişmekte ve gelişmekte ise mutlaka “dinleme hizmeti” almalısınız.

Markanız hakkında hangi mecrada ne kadar sıklıkta, olumlu veya olumsuz ne konuşulduğunu, ayrıca rakiplerinizin sosyal medya hareketlerini izlemek için monitoring hizmetine ihtiyacınız var.

Fikirbuzz olarak, sektörünüzle alakalı “süzgeç kelimeler” ve “negatif kelimeler” kurgusu yaparak anlamlı sonuçlara ulaşmanızı sağlıyoruz. Profesyonel olarak bu süreçler için tasarlanmış otomasyon programlarıyla sosyal medyada  markanız hakkında neler konuşulduğunu günün her saati izliyor ve raporluyoruz.

Bu durum markanız hakkında  gelişebilecek bir kriz ortamına sebebiyet vermemek veya kriz sürecinde operasyonel kabiliyetinizi arttırmak için çok önemlidir.

Sosyal medya monitoring süreçlerinizi profesyonel olarak yürütmek için yandaki iletişim formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

TEBRİKLER!

Dijitale ilk adımı attınız ☺
Müşteri Temsilcimiz en kısa zamanda size eşlik edecek.