Seslendirme ve Jingle

Reklamlar günümüzde bir çok farklı platformda yayınlanmaktadır. Televizyon ve radyo haricinde, dijital mecralar üzerindeki reklam sayısı her geçen gün artmaktadır. Gelişen dijital dünya, reklam sektörünün daha geniş kitlelere ulaşmasını sağlıyor.

Televizyon ve internet ortamında reklamlar, hem görsel hem de işitsel olarak insanlara ulaşabilmektedir. Karşımıza çıkan bu reklamların en önemli destekleyici parçalarından birisi olan jinglelar, tüketicinin bilinç altında yer ederek, markayla özdeşleşirler.

Jingle’lar ve reklamlar içerisinde tercih edilen sış sesler, işitsel olarak bilinç altımızı tetiklemektedir. Hazırlanan reklam filmi doğru ses ve jingle’la birleştiğinde kurgusal olarak tamamlanmış olur.

Görsel mesaj ve destekleyici jingle üzerine, hedef kitle analizine uygun bir seslendirme ile reklam filminin başarısını arttıracaktır. Görselle etkilediğiniz tüketicinin dikkatini  seslendirme ve jingle çekmek zorundayız.

Ajans olarak bizler, seslendirme ve jingle hazırlama konularında profesyonel çözümler üretiyoruz. Bizimle çalışmak isterseniz yandaki iletişim formunu doldurarak iletişime geçebilirsiniz.

TEBRİKLER!

Dijitale ilk adımı attınız ☺
Müşteri Temsilcimiz en kısa zamanda size eşlik edecek.