Medya Planlama Rakip Analizi

Dijital medya rakip analizi markanızın sektördeki yerini, rakiplerinizin durumunu, dijital medya platformlarındaki projelerin takibini ve ayrıca  geri dönüşüm haritasını çıkarmak adına önemli bir çalışmadır.

Her gün yüzlerce yeni mecra dijital pazarlama planı dahilinde internetteki yerini alıyor. Aynı şekilde bir çok web sitesi de kapanıyor veya yeterli trafiği sağlayamadığı için günden güne sıradanlaşıyor.  Dijital dünyada markanızın ve reklamlarınızın hedeflerine ulaşabilmesi için doğru mecralarda ve doğru zamanda tüketiciyle buluşması en önemli noktalardan birisidir.

Neden Rakip Analizine İhtiyacım var?

Bu yüzden rakiplerinizin pazardaki hareketlerini izlemek, markanız için kestirme bir yol haritası sağlayabilir. Bu sayede hazırlayacağınız dijital medya planında minimum sapma ve maksimum bütçe verimi  yakalamış olursunuz.

Fikirbuzz olarak bizler dijital medya analizinizi yaparken, markanızın sektördeki durumunu, konumlandırılmasını, rekabet ettiğiniz veya edeceğiniz tüm markaların dijital medya platformlarında yaptıkları işleri inceleyerek,  hangi noktalarda geri dönüşlerin iyi veya kötü olabileceğinin başlangıç haritasını çıkarıyoruz.

Başarılı bir “dijital medya planlama” süreci yönetmek  ve rakiplerinizin bir adım önüne geçmek istiyorsanız, yandaki formu doldurarak uzman ekibimizden yardım alabiliriniz.

TEBRİKLER!

Dijitale ilk adımı attınız ☺
Müşteri Temsilcimiz en kısa zamanda size eşlik edecek.