Kurumsal Sosyal Medya Eğitimi

Markanız sosyal medyada etkin bir içerik yönetimi yapıyorsa çalıştığınız ajans kadar şirket çalışanlarınızında bu konuda bilgi sahibi olmaları gerekir.  Pazarlama, satış ve satınalma departmanlarının dijital pazarlama ve sosyal medya konu başlıklarında eğitilmesi departman olarak bütçelerini doğru kullanmak ve ajansı doğru yönlendirebilmek adına son derece önemlidir.

Kurumsal Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama Eğitimi

Dijital pazarlama iletişiminin ilkelerini ve  gerekliliklerini öğrenerek, markanızın hedeflerini ve dijital dünyada nasıl konumlandığını deneyimleyebilirsiniz. Pazarlama süreçlerine “dijital” tanımları eklemek ve yönetmek markalar için çoğu zaman negatif bir deneyim olarak karşımıza çıkıyor.

Bu sebeple marka kültürünüze ve personel kabiliyetinize göre planlanmış bir “Kurumsal Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Eğitim Paketi” bu süreçleri doğru yönetmenize yardımcı olur.

Fikirbuzz olarak bizler, “Sosyal Medya Eğitim Programımız” dâhilinde dijital medya, sosyal medya, sosyal ağ gibi kavramların ortaya çıkışından; Türkiye ve dünyada dijital alanda yaşanan değişimlere kadar geniş bir yelpazede eğitim verilirken ayrıca gerçek marka ve gerçek müşteri deneyimleri de paylaşmaktayız.

Kurumsal Sosyal medya ve Dijital Pazarlama eğitimi konusunda desteğe ihtiyacınız varsa, yandaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

TEBRİKLER!

Dijitale ilk adımı attınız ☺
Müşteri Temsilcimiz en kısa zamanda size eşlik edecek.