Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)

Kurumsal SEO Hizmeti ve Danışmanlığı Nedir?

İnternet kullanıcıları tarafından “Google” ve diğer arama motorlarında herhangi bir içerik araması yapıldığında listelenen sonuçların içerisinde üst sıralarda yer almak için yapılan çalışmaların bütününe  seo hizmeti & seo danışmanlığı denir.

Kurumsal Seo Danışmanlık Hizmeti Neden Almalısınız?

Dijital dünyada her geçen gün yüzlerce yeni web sitesi arama motorları tarafından indexleniyor ve dijital dünyadaki yerlerini alıyor. Değişimin bu kadar hızlı olduğu bir platformda markanızı ön planda tutabilmek çokta kolay olmuyor. Web sitenizle bir taraftan rakiplerinizle mücadele ederken, diğer taraftanda arama motorlarına uyumluluk için sürekli teknik alt yapınızı güncel tutmalısınız.

En çok tercih edilen arama motoru “Google” belirli dönemlerde algoritma güncellemleri yayınlar. Son yayınlanan Panda ve Penguen algoritmaları ( Hayvan isimleri google’ın bir stratejisidir.)  web sitenizin mobil uyumluluğunu ve kullanıcı deneyimini barındırmasını önermektedir.

İşte tamda bu sebepten seo konusunda uzmanlaşmış bir ekipten (ajanstan) destek almalısınız. 

SEO çalışmalarını  2 başlık altında toplayabiliriz. 

Site-içi (On-Page) SEO

Web siteniz içerisinde yapılacak optimizasyon çalışmalarının bütünüdür ve öncelik arz eder. Örn. keywords analizi, içerik ve görsel optimizasyon, link (URL) inşaası ile web sitenin SEO’ya uyumlu hale getirecek diğer  bütün işlemlerini kapsar.

Site-Dışı (Off-Page) SEO

Web sitenizi dış kuvvetlerle destekleyebilmeniz için yapılan çalışmaların bütünüdür. Örn. sosyal medya entegrasyonu, backlink çalışmaları, dijital pr, vb.

Markanızın dijital dünyada kaybolup gitmesini istemiyorsanız, yukarıda bahsedilen hizmetleri istikrarlı bir şekilde uzmanından destek alarak sürdürmelisiniz. Unutulmamalıdır ki “Google” SEO başlığı altında yapılan kötü niyetli çalışmaları algılayarak, markanızı bir daha görünmemek koşuluyla engellemektedir.

Google’da fark edilmek ve uzman bir ekipten destek almak için yandaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

TEBRİKLER!

Dijitale ilk adımı attınız ☺
Müşteri Temsilcimiz en kısa zamanda size eşlik edecek.