E-Ticaret Danışmanlığı

Günümüzün en popüler konularından biri E-Ticaret; popülerliğinin yanı sıra kafalardaki soru işaretleriylede tam bir muamma. Her gün belki yüzlerce E-Ticaret girişimi yayın hayatına başlıyor, belki bir o kadarı da bilgi eksikliği veya tecrübesizlik nedeniyle kapanıyor. Rakip ve sektör analizi yapılmadan planlanan bir strateji, orta ve uzun vade yatırımcının karşısına zarar olarak dönüyor.

Kurumsal E-Ticaret Danışmanlığı

İnternet üzerinden yeni bir marka yaratmak ve ürün satmak bir taraftan son derece kolay gözükürken diğer taraftan uzmanlık gerektiren bir çok konuda fikir sahibi olmanızı gerektiriyor. Sektördeki rekabet, hukuki süreçlerin takibi, teknik alt yapı, pazarlama araçları gibi konularda yeterli bilgiye sahip değilseniz konuyla ilgili uzman bir ekipten danışmanlık almanız yerinde bir karar olacaktır.

E-ticaret yatırımı yapmak isteyen markalarda en önemli problem, nereden başlayacaklarını bilmemeleri. Bizler ihtiyaçlarınızı belirler, çözüm ortaklı ve  birlikte hızlı hareket etmenizi sağlayan sürdürülebilir planlar yaparız. 3. Parti hizmet sağlayıcılar ile iletişim kurar, maliyetlerinizi düşürmenize yardımcı oluruz.

E-ticaret operasyonlarınızı, dijital pazarlama süreci, kullanıcı deneyimi, SEO, Adwords, Sosyal medya ve diğer dijital medya reklamlarını inceler, denetler ve rapor halinde sizlere sunarız.

Kurumsal bir E-Ticaret Projesi’nin yönetmek için yandaki formu doldurarak ekibimizden destek alabilirsiniz.

TEBRİKLER!

Dijitale ilk adımı attınız ☺
Müşteri Temsilcimiz en kısa zamanda size eşlik edecek.