Google Adwords Reklamları

Google Adwords Nedir?

İnternet üzerinde potansiyel yeni müşterilerinize ulaşmak için kullanılan Google’ın çevrimiçi reklamcılık programına “Google Adwords” denir.

Google Adwords Danışmanlık Hizmeti 

İnternet üzerinden iş yapan bütün markalar web siteleri üzerinden potansiyel müşterilerine ulaşmaya çalışıyor. Bunun en kestirme yolu “Google Adwords” reklam platformlarını kullanmaktan geçiyor.  İnternet kullanıcılarına markanızı tanıtmak, verdiğiniz hizmetler hakkında bilgi vermek için “Google Adwords Reklamları”nı kullanmalısınız. Ancak daha az maliyetle daha çok kişiye ulaşmak ve geri dönüşümleri profesyonel olarak takip etmek için uzman( sertifikalı ) bir ekiple çalışmalısınız.

Google Adwords Reklam Modelleri 

Arama Ağı Reklamları (text)

Hedeflenilen kelimelerle eşleşen reklamlarımızın listelendiği text tabanlı reklam modelidir.

Görüntülü Reklam Ağı Reklamları

İki milyonu aşkın  kayıtlı sitede ayrıntılı hedefleme özelliği kullanılarak reklamlarınızın  yayınlamasını  sağlayan reklam modelidir. Özellikle, marka bilinirliğini arttırmak ve  farkındalık yaratmak için kullanılan ideal reklam modelidir.

Google Adwords Alışveriş Reklamları

İnternet sitesi üzerinden ürün satışı gerçekleştiren bir markaysanız, Google alışveriş reklamları sayesinde ürünlerinizin Google’da hızlı ve kolay bir şekilde bulunmasını sağlayabilirsiniz. Google Alışveriş Reklamlarının Avantajları,

Google Adwords Mobil Reklamları

Dijital dünyanın hızla geliştiği günümüzde akıllı telefon kullanan potansiyel müşterileriniz için kullanabileceğiniz mobil tabanlı reklam modelidir.

Google Adwords Video Reklamları

Ayrıntılı hedefleme anlayışı ile video reklamlarının nerede, ne zaman gösterileceğini ve potansiyel müşterilerinizden hangilerinin bu reklamları görebileceğini belirleyerek hedef kitlenize zahmetsizce mesajınızı ulaştırabilirsiniz.

Google Adwords Reklamları konusunda hizmet almak ve doğru stratejilerle hedef kitlenize ulaşmak için yandaki formu doldurarak ekibimize ulaşabilirsiniz.

TEBRİKLER!

Dijitale ilk adımı attınız ☺
Müşteri Temsilcimiz en kısa zamanda size eşlik edecek.