E-Bülten Hazırlama

Kullanıcı ve takipçilerinize ulaşmanın, marka algısını tazeleyip sürekliliği sağlamanın bir yolu da e-bülten hazırlamaktır. Doğru içeriklerle hazırlanmış e-bültenler açılma ve site trafiğine dönüşme oranı olarak standart mail tasarımlarına göre daha yüksek performans göstermektedir.

E-Bülten Hazırlarken Dikkat Edilmesi Gerekenler

E-bülten hazırlarken öncelikle hedef kitleyle kurulacak doğru dile karar vermek gerekir, dile karar verdikten sonra hedef kitlenin ilgi alanları , hedefe yönelik doğru içeriğin hazırlanması ( doğru mesaj ) sonuca birebir katkı yapacaktır.  Konu seçiminde en  önemli noktalardan biri  de pazarlama planı ve markanın konumlandırmasına uygun  bilgilendirmenin yapılmasıdır.

Hazırladığınız e-bülteni hedef kitlenize nasıl ulaştıracağınızda diğer önemli konulardan birisidir.  İçerik ve dilin doğru olması kadar gönderilecek olan bültenin tasarımı ve gönderiliş şekli de sonucu, algıyı ve geri dönüşü birebir etkiler. Bu sebeple hedefe ve marka algısına uygun içeriklerle doğru bültenler hazırlamak ve servis etmek markanıza dijital pr anlamında da katkıda bulunacaktır.

Kullanıcınıza ulaşacağınız  e-bülten hazırlanması, takibi ve raporlanması konusunda bütünleşik çözümlere ihitiyacınız varsa yandaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz..

TEBRİKLER!

Dijitale ilk adımı attınız ☺
Müşteri Temsilcimiz en kısa zamanda size eşlik edecek.