Raporlama

Doğru bilgi her şeydir. Markanız hakkında doğru verilere ulaşmanız, markanızın geleceği hakkında planlama yapmanızı, mevcut durumunuz hakkında karar vermenizi kolaylaştıracaktır.

Markanız ile ilgili  her türlü dijital veriyi doğru anlamak önemlidir, güncel verileri takip ederek doğru stratejiler geliştirebilirsiniz. Kalıcı ve etkin bir dijital pazarlama planının olmazsa olmazlarından biri analiz ve raporlama süreçleridir.

Dijital kanallarda gerçekleştirdiğiniz bütün çalışmaları (pr, reklam, kampanya, e-bülten, e-mail marketing, monitoring) belirli aralıklarla incelemelisiniz. Eksiklerinizi ve sektördeki yerinizi görebilmeniz, markanız için kalıcı çözümlerin kapısını açacaktır.

Dijital İletişim Raporları’nın Faydaları

Raporlar sayesinde markanızın dijital dünyadaki yerini  ve rakiplerle olan performans karşılaştırmanızı detaylı olarak inceleyebilir, yapacağınız yeni dönem çalışmaları için marka performansınızı arttırabilirsiniz.

Dijital kanallarda pozitif süreçleri yönetmek kadar negatif süreçleri yönetmekte önemlidir. Dijital kriz yönetimi kapsamında olası bir kriz sürecinin raporlanması, krizin takibi ve yönetimi konusunda fikir vereceği gibi, krize sebebiyet veren durumların bir daha yaşanmaması adına gerekli bilgileride bize sağlayacaktır.

Ajans olarak bizler markalarımıza ilgili raporları hazırlamak için bir çok özel tool ve en önemlisi bu süreçler için hazırlanmış otomasyon programları ile bütünleşik çözümler sunuyoruz.

Markanız hakkında sosyal medyada neler konuşuluğunu öğrenmek için, yandaki formu doldurarak raporlama ekibimizden destek alabilirsiniz.

TEBRİKLER!

Dijitale ilk adımı attınız ☺
Müşteri Temsilcimiz en kısa zamanda size eşlik edecek.