E-Bülten Servis

Dijital mecralarda ziyaretçi trafiğini yükseltmenin, markanızdan söz ettirmenin ve kullancı sadakati yaratmanın en zahmetsiz yolu özenle hazırlanmış markanız ve sektörünüz hakkında bilgi içeren e-bültenler servis etmekten geçer. Düzenli ve bir plan dahilinde doğru kitleye yapılan e-bülten servisi markanızın tüketicisiyle olan iletişimi sürekli hale getirir.

E-bülten göndermeden önce hedef kitlenizin eğilimleri, hedef kitlenizi nelerin harekete geçirdiğini, hangi bilgiye ihtiyaç duydukları gibi konuları iyi analiz etmek gerekir. Kullanıcınıza hitap etmeyen ve değer katmayan  bilgilerle hazırlanmış olan bir e-bülten bir süre sonra sıradanlaşacağından açılma oranları düşecek ve bir süre sonra spam halini alacaktır.

Nelere Dikkat Etmeliyim?

E-bülten gönderimi konusunda önce doğru dili ve konuları seçip,  hedef kitlenizi, okunma oranlarını, e-bültende hangi alanların tıklandığı ve hedef kitleninizin sitenizde hangi sayfaları ziyaret ettiğinin analizini yapıp, e-bülten içeriklerinizi bu yönde optimize etmelisiniz.

Doğru içerikle hazırlanmış bültenler kaynak değeri taşıyacağından bir çok farklı mecrada haber olabilir, bu tarz advertorial içerikler markanızın kalıcı pazarlama araçları olarak internetteki yerini alacak ve dijital pr anlamında markanıza katkıda bulunacaktır.

Profesyonelce hazırlanmış e-bültenlerle tüketicinizle olan iletişiminizi arttırmak ve markanıza değer katmak istiyorsanız yandaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

TEBRİKLER!

Dijitale ilk adımı attınız ☺
Müşteri Temsilcimiz en kısa zamanda size eşlik edecek.