Medya Planlama & Satın Alma

Markanızın pazarlama hedefleri doğrultusunda hedef kitlenizle doğru mecralarda doğru frekansta buluşmanız önemlidir. Günümüzde konvansiyonel  mecraların sayısı ve işlevselliği gün geçtikçe artmaktadır.

Hedef kitlemize uygun mecralarda, uygun yayın modelleri ile  markamızın kampanya hedefleri doğrultusunda performansını ve geri dönüşümleri arttırabilirsiniz.

Medya Planı;

Doğru analizler sonrası marka metriklerine uygun bir şekilde kurgulanmış medya planı ve  bu plana uygun satınalım işlemi, markanızın  reklam bütçesini maksimum verimle kullanmanızı sağlar. Bütçenize uygun şekilde kurgulanan  medya planının kampanya sonu analizi ve raporlaması, yeni kampanyaların optimizasyonu için son derece önemlidir.

Neden  Reklam?

2016 yılı sektörel verilerine baktığımızda markaların yıllık reklam bütçelerinin yaklaşık %66’sı konvansiyonel kanallarda harcanmaktadır. Rekabetin ve alternatif mecra sayısının her geçen gün arttığı bu platformda yer almak ve reklam maliyetlerinizi azaltarak bütünleşik reklam kampanyaları sürdürmek akıllıca gözüküyor.

Ajans olarak dijital medya planlama ve satınalma konusunda profesyonel olarak hizmet veriyoruz. Siz de bu hizmetten faydalanıp rakiplerinizin bir adım önüne geçmek istiyorsanız, yandaki formu doldurmanız yeterli.

TEBRİKLER!

Dijitale ilk adımı attınız ☺
Müşteri Temsilcimiz en kısa zamanda size eşlik edecek.