3D Modelleme Hizmeti

3D modelleme; gerçekte var olan ya da olmayan logo, karakter veya ürünlerin  üç boyutlu perspektif katılarak  görselleştirilmesidir.  Modelleme; organik, katı, karakter ve mekan modelleme olarak 4 farklı anlayışa göre yapılır.  Markanızın logosu, hayali  kahramanı, ürünlerinizin üç boyutlu olarak modellenmesi; tanıtım kampanyalarında, sunumlarınızda veya video reklamlarınıza görsellik kazandırıp, vurgulanan nesneyi belirginleştirir.

3D modelleme var olmayan yada gerçekte var olan insansı, hayvansı yada tasarımsal bir organik canlının modellenmesi demektir. Dijital ortamda derinliğe sahip bir şekilde oluşturulan nesleler daha sonra hedefe uygun yerlerde kullanılabilir.

Fikirbuzz olarak, tecrübeli üç boyutlu modelleme uzmanı arkadaşlarımızla, 2D/3D modelleme hizmeti sunuyoruz. 3D modelleme işleri, markaya ve yapılan ürün/hizmete göre değişiklik gösterir. Örneğin, Marka için yapılacak bir tanıtım animasyon filmi, markaya yaratılacak bir karakterin modellemesi, ürün/hizmetinizin nasıl kullanılacağını kolay bir şekilde anlatan 3D animasyonlar vb. birçok yapıda 3d modelleme hizmeti almanız mümkündür.

Bizimle işbirliği yapmak isterseniz yandaki iletişim formunu doldurarak iletişime geçebilirsiniz.

TEBRİKLER!

Dijitale ilk adımı attınız ☺
Müşteri Temsilcimiz en kısa zamanda size eşlik edecek.